Любофоска для зернових

Потреба різних рослин в елементах живлення неоднакова. Крім того, одна і та ж рослина в різні періоди вегетації вимагає певних умов до живлення. Наприклад, у перший період росту і розвитку рослина засвоює поживних речовин дуже мало, але нестача їх негативно впливає на продуктивність.

При цьому навіть посилене живлення в наступний період не усуває негативного впливу на початку розвитку.

Тому забезпечення потреби рослин у поживних речовинах у період, коли вони найбільш чутливі до їх нестачі і в період найбільшої в них потреби, шляхом внесення добрив є одним із важливих завдань використання добрив.

LUBOFOSKA для зернових є універсальним комплексним гранульованим добривом, що містить у собі всі три основні елементи живлення (NPK).Також в у цьому добриві міститься сірка різної формуляції, яку використовують протягом усього сезону вегетації. Враховано високу потребу на мідь у пшениці, а в ячменя на марганець.

 Гранулометричний склад ґрунту має істотне значення для переміщення добрив, поглинання і закріплення їх ґрунтом, а це впливає на характер засвоєння рослинами поживних речовин. На ґрунтах з важким гранулометричним складом добрива поглинаються і закріплюються сильніше,отже рухаються з водою повільніше. Крім цього, від гранулометричного складу ґрунту залежить інтенсивність мінералізації органічної речовини його та органічних добрив, вміст поживних речовин, особливо калію, а також норма хімічних меліорантів. На ефективність добрив великий впливає ступінь окультурення ґрунту. Істотною ознакою є його структурність.

Ступінь окультурення ґрунту впливає на мікробіологічну діяльність,водний і повітряний режими, вміст легкозасвоюваних форм поживних речовин, що необхідно враховувати при використанні добрив.

 Окремі властивості ґрунту змінюються повільно (гранулометричний склад),а інші (вміст поживних речовин, реакція ґрунтового розчину, глибина орного шару тощо) в результаті діяльності людини змінюються швидше, тому вони повинні визначатися періодично. 

Любофоска для зернових фізіологічно нейтральне добриво: характеризується високо засвоюваністю, підвищеною міцністю гранул, має вирівняний гранулометричний склад та легко розчиняється в ґрунті.

Як з нами зв'язатись

ТОВ "ФлорaАгроФарм"
м.Кропивницький, Студентський бульвар 22/12

Наші телефони:

(068) 107-67-60 - відділ продажу
(095) 860-10-86 - агроконсультація
(066) 765-84-86 - логістика
(096) 371-97-45 - дирекція
(050) 555-31-30 - дирекція