Робоча поїздка до Польщі

26 червня 2017 року відбулася робоча поїздка керівництва ТОВ "ФлораАгроФарм" в м.Пулави .

Інститут ґрунтознавства та рослинництва (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – IUNG)

є найбільшим та найдавнішим науково-дослідним центром у Польщі. Офіційна дата заснування – 1950 рік, хоча історія цієї установи сягає 1862 року. Передумовою створення IUNG був Національний інститут сільськогосподарських наук (Państwowej Instytut Naukowego Gospodarstwa Wiejskiego), який функціонував у 1917-1950 рр.

У 2016 р. IUNG за численні досягнення, впровадження інноваційних технологій та широку міжнародну співпрацю став переможцем у номінації «Найкращий науково-дослідний заклад Люблінського воєводства».

В інституті працює 320 осіб, серед яких 28 професорів і 75 кандидатів наук. IUNG здійснює наукові дослідження у таких напрямках: ґрунтознавство, вирощування зернових та кормових культур, пошук нової та альтернативної біомаси для виробництва енергії, вирощування нових сортів хмелю та тютюну, біотехнології рослин, фітохімічного аналізу, мікробіологічних досліджень, обмеженню викидів парникових газів, біоекономіки. Дослідження проводять в 11 наукових відділах міста Пулави та 8 сільськогосподарських закладах, що розташовані в різних частинах Польщі.

 Інститут розміщений на території палацу Чарторийських, що над річкою Віслою – це одна з головних та визначних пам’яток Пулави. На території інституту можна побачити як працівників, так і багато туристів, які приїжджають оглянути найбільший у Східній Європі палацово-парковий ансамбль, побудований у стилі класицизму у 1679 р. та павичів, які постійно проживають на території палацу.

 Інститут має сучасну лабораторну базу «Інноваційний та науково-дослідний центр сільськогосподарських досліджень» (Innowacyjno-Naukowe Centrum Badań Rolniczych), яка відкрита у 2015 році. Дослідний центр об’єднує відділ біохімії та якості рослин, відділ вирощування та біотехнології рослин, відділ сільськогосподарської мікробіології та акредитовану лабораторію, яка здійснює аналіз та надає сертифікати якості, сільськогосподарським культурам надісланих з усіх частин Польщі.

Компанія "ФлораАгроФарм" проконсультувалася з науковцями щодо використання добрив під різні культури в умовах посухи та на різні види грунтів.

 

 

Як з нами зв'язатись

ТОВ "ФлорaАгроФарм"
м.Кропивницький, Студентський бульвар 22/12

Наші телефони:

(068) 107-67-60 - відділ продажу
(095) 860-10-86 - агроконсультація
(066) 765-84-86 - логістика
(096) 371-97-45 - дирекція
(050) 555-31-30 - дирекція